Vaše podnikání s financemi od nás

Mnoho let jste pracovali pro vašeho zaměstnavatele a vykonávali stejné činnosti. Čekali jste povýšení nebo nabídku jiné, zajímavější pozice. Přišla však nečekaná zpráva. Váš zaměstnavatel přesouvá aktivity do jiného města a zaměstnanci budou propuštěni. Najednou vás čeká hledání nové pracovní pozice. Pročítáte inzeráty a zatím vás žádný nezaujal. Raději byste si realizovali vlastní sen a vyzkoušeli si, zda máte schopnost vést vlastní podnik. Zní to mnohem lákavěji než pracovat pro někoho, kdo bude těžit z vašich schopností. Budete si moci naplánovat lépe volný čas a můžete i více cestovat.
červená peněženka.jpg
Část aktivit budete moci obstarat z domu a více se věnovat dětem. Jak se vám líbí myšlenka vlastního podnikání? Tak už nečekejte! Pusťte se do vyřizování důležité dokumentace a my vám půjčíme základní kapitál. Nebankovní hypotéky bez registru jsou úvěry, které pomáhají podnikatelům po celé zemi realizovat nové investiční záměry.

První roky v podnikání
Zpočátku se vám nemusí v podnikání dařit a bude trvat déle, než realizujete první úspěšné obchodní transakce. Proto si zvolte dlouhou dobu splácení. Budete splácet malou částku, která vás nijak nezatíží. Úvěr je velmi flexibilní a nabízí vám kdykoliv předčasné splacení. Proto je vhodné splácet zpočátku méně a připravit si hotovost na okamžité splacení v budoucnosti. Peníze zašlete až ve chvíli, kdy si budete jisti, že se vám obchody daří a že nepotřebujete další půjčku.
chytrý telefon.jpg
Rychlejší, než čekáte
Jak dlouho myslíte, že budete čekat na to, až vám přijdou peníze na bankovní účet? Myslíte, že schvalování může trvat i několik týdnů? Určitě ne! Schválení úvěru je u nás otázkou pár dní a při expresním vyřízení trvá poskytnutí hotovosti dvacet čtyři hodin! Kontaktujte naše poradce a zakrátko budete mít zpracovanou nabídku. Vaše podnikání bude mít příjemný start.