Bez zápachu a méně škodliváVíte co je elektronická cigareta?
Spousta lidí tento termín už asi někdy slyšela bez ohledu na to zda jsou sami kuřáci či nikoliv. Je to alternativa ke klasické papírové cigaretě. Elektronická cigareta – vape
https://www.e-cigo.cz/elektronicka-cigareta/ – jak se jí občas říká, funguje tak, že se v ní nahřívá pomocí baterie tekutina, která nahrazuje ubalený tabák. Stěžejní je pro kuřáky nikotin, který najdete i v těchto náplních. Tekuté náplně si můžete vyzkoušet u mnoha výrobců, a tak si můžete dát čistý tabák, borůvku nebo třeba citrusy.

fialová cigareta

Elektronická cigareta by mohla být podle některých průzkumů méně škodlivá než klasické cigarety, a to proto, že se v nich nesplňuje tabáková směs. Ta totiž obsahuje kromě nikotinu třeba i dehet, což náplně do elektronické cigarety neobsahují. Část lidí je tedy považuje za dravější a proto je začali užívat. Elektronické cigarety najdeme spíše mezi mladšími ročníky, ale vzhledem k tomu že jsou možné méně škodlivé si našly cestu i do kapes starších generací, které byly zvyklé jen na klasické cigarety.

kouření vape

Proč přejít z klasické cigarety?
Kromě lepšího složení náplně můžete ochutnat celou řadu příchutí, které často u běžných cigaret neseženete. Kouření vape je levnější, náplň vám může vydržet o mnoho déle a i když sice produkujete větší kouř než u klasické cigarety, kouř nezapáchá a není ani nijak cítit, jde v podstatě o páru. Ta ani nebarví oblečení či části těla, a tak je tato varianta lepší i v případě že jste ve své rodině jediný kuřák. Možná s tou elektronickou cigaretou budete pro všechny okolo o něco snesitelnější.
Na trhu je dnes velký výběr elektronických cigaret. Můžete mít cigaretu s moderním a luxusním vzhledem i cigaretu, která má natolik kompaktní rozměry, že se vejde i do té nejmenší kapsy či kabelky. Přejít na elektronickou cigaretu má jen samé výhody, tak proč to nezkusit taky?