Vyberte si pro sebe tu pravou hru


Pro děti vybírejte online hru pečlivě, u hry se nemusí dítě jen zabavit, ale může mu pomoci se také trochu vzdělávat, takže „bezduché střílečky“ raději dítěti nestahujte, ty mu opravdu nic nepřinesou.
online hry
Pro nejmenší existují např. dotykové hry, kdy dítě může poslouchat zvuky zvířátek apod., pro trochu starší zkuste vybírat zábavné hry, ale zapojte do toho i logické, zábavou mu může být např. velmi oblíbená farma, logickou potom luštění různých hlavolamů. Hlavně kontrolujte, kolik času tráví dítě u jakékoliv hry, aby se do ní neponořilo natolik, že mu začne unikat realita.
U dospělých je výběr, především u mužů, většinou jednoduchý, hrají velmi rádi právě „střílečky“, pokud jste muž-rodič, před dětmi tuto hru raději nehrajte, budou jí chtít hrát také, a potom už je na logické hry nezlákáte.
A hrají online hry také ženy? Hrají, a je jich hodně, a hrají je velmi často, v městské hromadné dopravě není nic divného, když vidíte 40letou ženu, že si hraje hru na mobilním telefonu, doma také velmi rády hrají „střílečky“, dost často s partnerem, a logické hry si také rády zahrají.
Dalo by se říci, že poměr mužů a žen v hraní online her je vyrovnaný.
A jak je to u nás se starší generací?
Někteří z nich jsou zarytí odpůrci jak mobilních telefonů, tak internetu vůbec, ale většina z nich velmi často tráví čas právě hraním online her, a to zejména s přáteli, když třeba nemají možnost se vídat často, nepřijdou si přitom tak sami. Starším lidem, stejně jako malým dětem se obzvlášť doporučuje hrát logické hry, při kterých si stále „trénují“ mozek, je to jeden z nejlepších způsobů, jak předejít mnoha nemocem, které se právě stáří týkají.
herní kazety
Jak je vidět, online hry hrajeme téměř všichni, navíc na různých webových stránkách je jich spousta ke stažení zdarma, jen bychom se všichni měli vyhnout hrám, které nám žádný užitek nikdy nepřinesou, také je dobré se vyhnout hrám ve stylu kasina, aby to nevedlo k případné závislosti.