Jak se poprat s ženskými vrtochy


Pro mnoho mužů je ženská logika jedna velká neznámá. Není divu. Ženy přemýšlejí jinak než muži. Není se za co stydět, ale najde se ale pár věcí, které když muž ví, postupuje komunikace se ženou v jeho prospěch. Nemusíte přemýšlet jako ona, to je víceméně nemožné, ale některé situace si lze usnadnit a zareagovat na ně správně.
 objetí na schodu
On: „Miláčku, chceš pomoct? Ona: „Ne, to je dobrý.“
 
Ruku na srdce, co uděláte? I když řekne ne, stejně by pomoc uvítala. A proto se vám najednou zdá být bezdůvodně protivná – jednoduše změní svou náladu. V čem je tedy problém? Proč neřekne rovnou, že chce pomoc? Může za jejími pohnutkami být více věcí, ale obvyklé důvody jsou, že je víceméně příliš hrdá si říci o pomoc, zvládne to přece sama, nechce obtěžovat …
Ženy už jsou takové, ne že by nebyli upřímné,ale cítí to jinak. Na jednu stranu oceňují váš zájem. Na druhou stranu je pak mrzí,že si o tu pomoc neřekli.
 
Jak si poradit
 
Nemusí to takto být ve všech případech, ale pokud spozorujete změnu v chování, s největší pravděpodobností o tu pomoc stála. Pokud se tak stane, můžete beze slova jít a přispět troškou do mlýna a také jí naznačit, že jí i přes její odmítnutí pomůžete, protože bude mít tu práci rychleji hotovou a můžete tak spolu strávit více času. Okamžitě si získáte bodíky do plusu.
koukání na město
 
Empatie a důvěra, základ vztahu
 
Na tuto metodu se dá převést spousta dalších situací. Ženy disponují jíným úhlem pohledu. Dokáží se na věci dívat jinýma očima. Přispět k trošce pochopení jich samotných může vcítění se do nich a vnímání jejich pohledu na svět. Potřebují cítit v partnerovi oporu a důvěru. I když je žena sebevíc silná osobnost a působí sebevědomě, můžete si být jistí, že se v jejím životě vždy i přesto najdou chvíle, kdy se o vás bude potřebovat opřít a kdy bude potřebovat se u vás cítit v bezbečí. Protože i přes svou hrdost je to citlivá a křehká bytost.