Muž je lovec a žena je kořist, co je na tom pravdy?


V genech po našich předcích jsou určité informace, které mužům takové chování předurčují, ale genealogie se mění v souladu s duchovním vývojem lidstva. Lovecký pud souvisí se schopností plodit potomstvo, přesněji řečeno, muž si intuitivně vybírá partnerku, která porodí zdravé děti, a partnerka zas častěji sáhne po muži, který je fyzicky zdatný a jehož spermie budou zárukou zdravého plodu. Ale to je jen jedna strana mince.
muž a žena a jejich láska
Muži jsou také citliví a vnímaví a ne všichni si vybírají partnerku sexbombu. Kritérií, podle kterých si muž zvolí ženu, se kterou by chtěl trávit společné chvíle, je nespočet. Navíc většina mužů špatně snáší odmítnutí a stává se, že raději po vytouženém objektu, kde by pravděpodobně neuspěli, se raději „uskromní“ a sáhnou po té „méně atraktivní“. Lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše, je přísloví, které takové chování docela vhodně vystihuje.

Když se s ním vyspíte hned napoprvé, nebude si vás vážit

Spousta žen se domnívá, že pokud se s mužem milují hned na prvním rande, že v jeho očích poklesnou na objekt touhy a přestanou být respektovány. To je nesmysl, nic takového nemá na muže sebemenší vliv, zásadní je, jak na něj působíte svým chováním a vystupováním. Klíčem k úspěchu je chovat se přirozeně a pustit z hlavy hloupé poučky a dogmata.
profil ženy a muže

Přátelství mezi mužem a ženou

K tomu, aby se přátelství mezi mužem a ženou posunulo do vášnivého sexuálního vztahu, je zapotřebí vzájemný soulad ve více rovinách, zjednodušeně vzato, musí se přitahovat jak po fyzické stránce, tak i mentálně. Sexualita je přirozený projev každého člověka, jinak ji vnímají starší lidé, jinak mladá generace. Muži si často představují, jaké by to bylo milovat se třeba s prodavačkou ze supermarketu, nebo se studentkou, co ji zahlédnou v tramvaji. Ženy jsou na tom ovšem podobně, také touží být milovány, a zda jde v tomto případě o přátelství, nebo už o intimnější vztah, nelze jednoznačně určit.