Co muži v posteli očekávají?


Ať už máte plnohodnotný a dlouhodobý vztah, nebo jen střídavě flirtujete s několika ženami zcela jistě vás nenechá chladným představa skvělého a nezapomenutelného sexu, který s danou ženou prožijete. Skutečnost, že je sexuální styk jeden z nejdůležitějších faktorů pro fungování ať už potencionálního, nebo toho stálého vztahu je neměnná. Jaké požadavky a očekávání mají muži od ženy při samotném milostném styku?
intimní vztah

1                    Překvapení

Co se týče milostného aktu, který probíhá mezi mužem a ženou, muži chtějí prožít moment překvapení. Očekávají od ženy určitou dávku iniciativy, schopnosti vzít vše do vlastních rukou a nechat se překvapit průběhem a momentem, se kterým nepočítali.

2                    Spontánnost

Žádné naučené polohy a pohyby! Muži potřebují cítit, že žena nepřemýšlí nad každým krokem, ale nechá se vést atmosférou, která momentálně vznikla. Spontánnost a oddanost je jedním ze základních pravidel dobrého a jedinečného sexuálního styku.

3                    Odvázanost

Nikdo netouží prožít nudu v běžných situacích v životě, natož to v sexu. Stereotyp je zabijákem kvalitního aktu a pokud žena neprojeví žádnou známku toho, že by byla ochotná se odvázat a patřičně uvolnit, předem je tento akt odsouzený k záhubě.

4                    Kámasútra

Umění jakým je kámasútra už změnilo mnoho sexuálních prožitků jak u mužů, tak u žen. Je to zcela odlišný a znamenitý pohled na sexuální život, který můžou spolu dva lidi prožít. Především muži jsou příznivci nových a netradičních postupů, které jim pomůže sexuální styk ještě více okořenit.
nahá bruneta

5                    Vyvrcholení

Nejzákladnějším bodem by neměl být jen průběh vašeho styku, ale především jeho závěr. Každý muž touží po vyvrcholení a očekává, že mu ho žena dovede pořádně dopřát. Je to ve skutečnosti i priorita číslo jedna, kterou by měla mít žena na paměti.
Prožít nezapomenutelný a ohromný sexuální zážitek není sice žádná věda, ale dřina určitě ano. Muži jsou zastánci toho, že se má do samotného aktu vložit všechno, jinak žádný sex nestojí za to – se vším všudy.