Redukce PCIe x16 na PCIe x1 – PCIe riser extender


Těžba virtuální měny spočívá především v kvalitních komponentech. Jakmile máte opravdu luxusní těžební zařízení, takzvaný miner, pak můžete těžit kryptoměny velice efektivně. Každá virtuální měna se těží trochu jiným způsobem. V některých případech potřebujete složité moderní přístroje, v jiných bohatě postačí základní RIG osazený kvalitními komponenty.
jezero na monitoru.jpg

Pcie riser

Tato redukce pcie riser je užitečná na propojení součástí u vašeho zařízení.
Výčet vlastností:
a) Jedná se o redukci PCIe x16 na PCIe x1 pro zapojení více grafických karet.
b) Nejprodávanější verze 006C.
c) Napájení je řešeno přes Serial ATA, pomocí kabelu.
d) Zapojení je velmi snadné.
e) USB kabel o délce cca 60 cm, na pcb 6pin PCI.
f) Pojistka proti napětí.
g) Doporučujeme zapojit 1 PCIe riser na samostatný SATA kabel.
cd se softwarem.jpg

Praktický prvek, který využijete pro svůj počítač

Tuto redukci jistě využije každý vášnivý sběratel počítačů a každý milovník virtuálních měn. Jste také žhavými kandidáty na těžbu nějaké z mnohých kryptoměn? Nebo jste si již zakoupili zařízení, a ještě vám k tomu schází nějaké další komponenty? Tento typický prvek Pcie riser představuje pohotovou redukci, která se snadno implantuje do vašeho zařízení. Vhodné pro zapojení více grafických karet. Nejprodávanější verze, která na trhu kdy byla. Napájení pomocí kabelu je také velice praktické a samozřejmostí je i pojistka proti napětí.
Tuto redukci můžete využívat pro běžné počítače, ale také pro jiné systémy, především pro těžební zařízení. Redukce umožňuje, abyste pohodlně zapojili své grafické karty i mimo počítačovou skříň. Velké a výkonné grafické karty se často nevlezou do počítače, musí být mimo, a proto potřebujeme patřičné redukce, abychom je mohli zapojit. Bez problémů osadíte všechny PCIe sloty a zvýšíte těžební kapacitu Bitcoinů. Vše pojede konečně na maximum. Vysoká efektivita těžby je základem k úspěchu.