Proteináda
Slyšeli už jste někdy o tom, že se na trhu objevuje nový produkt zvaný jako proteináda? Je možné tento produkt sehnat, ale ne všude. Jeho chuť je naprosto skvělá.
Říkáte, že vám slovo proteináda něco připomíná? Skutečně ano. Čokoládu. Jedná se totiž o čokoládu, která obsahuje protein. V dnešní době se dá na trhu sehnat jak čistá, tak doplněná o křupinky. Pokud patříte mezi milovníky čokolády a zároveň do sebe potřebujete dostat co možná nejvíce proteinu, pak pro vás bude tato novinka jako dělaná.
Velká výhoda je v tom, že skutečně obsahuje méně cukru, než byste čekali. Je ale potřeba skladovat ji tam, kde je sucho.
tabule čokolády
Pokud by vás zajímalo, z čeho se tato pochutina skládá, pak jsou to samé věci, které nijak neškodí lidskému zdraví. Pokud by vás něco takového zajímalo do podrobna, pak máte možnost si tyto informace dohledat na internetu nebo jednoduše přečíst na zadní straně dané proteinády.
Proteinádu seženete zatím jen na internetu, kde je k dostání skutečně běžně. V kamenných obchodech na ni ještě nenarazíte. Jistě se ale brzy začne objevovat i tam.
Určitě se nemusíte bát ani ceny, která je poměrně nízká. Odvíjí se od gramáže dané proteinády.
Jsou zde ale určité věci, na které je potřeba brát ohled. Tak například, proteinádu nesmí užívat ženy, které jsou v jiném stavu nebo lidé, kteří jsou staršího věku. Pokud navíc proteinádu konzumujete, je potřeba konzumovat skutečně hodně vody. Minimálně by se mělo jednat o dva litry za den.
tmavá čokoláda
Určitě byste ji měli alespoň vyzkoušet. Na internetu je navíc možné nalézt recenze spousty lidí, kteří již proteinádu vyzkoušeli. Recenze si tedy můžete jednoduše přečíst. Rozhodně převažuje kladné hodnocení a to jak po stránce chuti, tak po stránce doručení.
Proteinádaje skutečně skvělá. Nebojte se do ní investovat. Sami poté zjistíte, že se jednalo o skutečně dobrou a také chutnou investici.