Mikádo je in střih


Mikádo je in například v platinové variantě s ofinou.  Zkuste se inspirovat tímto nadčasovým střihem vlasů. To, co na mikádu, neboli bobu nejvíce milujeme je jeho naprostá nadčasovost a snadná údržba. U mikáda není třeba se vždy držet pouze jediného střihu, anebo délky. Kdykoliv si můžeme vybrat tu správnou variantu mikáda přímo pro nás. Jeho delší varianta se volí v případě, když chceme například zkrátit dlouhé vlasy, a přitom si chcete ponechat přeci jen něco z dlouhé hřívy.
modré vlasy

Dlouhé mikádo

V této variantě bobu je ideální střih vlasů lehce pod ramena. Delší mikádo vypadá úžasně jak v rovném střihu, tak i ve střihu mírně do podkovy, kdy se ponechávají delší prameny vpředu. Tento střih vlasů je nádherný také například:
·         s ofinou, nebo i bez ofiny
·         vyžehlený do hladka
·         ležérně a rošťáky zvlněný
·         s nedbalými vlnami
·         s ofinou uprostřed mírně rozdělenou
prst na bradě

Hladké mikádo

Tato úprava mikáda vyžaduje více sebevědomí, neboť tímto střihem přitáhneme pozornost na svoji tvář. Skvěle bude takové mikádo vypadat zejména s krátkou a širokou ofinou. S tímto střihem potom nejvíce ladí syté odstíny barev.
Ø  Další variantou tohoto mikáda jsou vlasy sčesané dozadu. Tato úprava je ideální pro délku vlasů na ramena.

Rozcuchané mikádo

Ležérní mikádo je pro všechny ženy, které dávají přednost neuhlazeným konturám. Pokud máte rády naoko nedbalé střihy vlasů, které vypadají, že jste je pouze prohrábly prsty, je pro vás toto mikádo jako stvořené. K tomuto mikádu perfektně vypadá ofina.
zelené mikádo

Culík a drdol

Jestliže se vám bob líbí, ale nechcete se vzdávat svých dlouhých vlasů, je nejvhodnější volbou délka vlasů těstě pod ramena, která vám umožní s vašimi vlasy dál vytvářet nejrůznější varianty. Nosit potom můžete malý drdůlek, či poloviční culík. Vykukující prameny přitom nechte rozhodně splývat, anebo je připevněte drobnými vlásenkami.