Jak poznáte, že je vaše nová známost zlatokopka


Myslíte si, že je vaše nejnovější přítelkyně tak trochu příliš hezká na to, aby s vámi byla jenom proto, že vás má ráda ba dokonce miluje? Možná má mnohem raději vaši peněženku než vás. Jak to ale poznat?

·         Kde na ně narazíte nejčastěji?
Ve velice známých a drahých barech, které jsou vyhlášené po okolí, případně na soukromých akcích, které jsou pořádány těmi zámožnějšími lidmi. Ale nemyslete si, potkat je můžete i na snobárnách, které se rozkládají kolem umění nebo také financí.

·         Koho hledají?
Ideálně muže, kteří jsou atraktivní, styloví, vědí, co chtějí, jsou velice zaneprázdnění svou prací  a jejich příjem za jediný měsíc je mnohem vyšší než kolik si běžný občas vydělá za celý život. Mohou jít po starších mužích, ale také mohou hledat atraktivní mladé businessmany, kteří rozhodně vědí, jak svůj čas, námahu a finance správně investovat.

Jak ji poznat?

·         Většinou nedokončila ani střední školu, natož aby v životě něco dokázala. Vyzkoušela půl roku v modelingové agentuře, ale neneslo jí to ani dost zájmu ani dost peněz. Občas fotí pro některou agenturu třetí kategorie. Její kariéra je zahalena tajemstvím, protože žádná neexistuje.
·         Pokud ji představíte svému mnohem méně majetnému kamarádovi, bude s ním velice okatě flirtovat, avšak velice jasně dá najevo, že si více cení „vašeho mozku“ jak nazve vaši peněženku, než jeho svalů, jak nazve jeho penis.

·         K něžnostem ji budete muset přemlouvat velice, velice drahými dárky
·         Veškeré finance, i své osobní, řeší přes vás
·         Je líná a raději bude držet dietu, než aby si s vámi zašla na ping pong.
·         Klíč k jejímu srdci rovná se klíč k jejímu novému Ferrari
·         Na první pohled pozná cenu vašeho obleku, bot, hodinek i účesu
·         Pokud se jí chcete zbavit, představte ji kamarádovi, který je bohatší než vy