Jak je to s hypotékou bez doložení příjmu?


Mnoho lidí již určitě řešilo financování svých potřeb formou nějakého úvěru. Je to nejrychlejší cesta k penězům, díky které můžete řešit veškeré potřeby okamžitě a nečekat dlouhá léta, než si danou částku naspoříte.

O různé formy úvěrů žádají zájemci především v bankách, které patří k těm nejdůvěryhodnějším finančním institucím a na trhu již mají dlouholetou tradici. V posledních letech však získat úvěr v bance není vůbec jednoduché a žadatelé musí splňovat spoustu podmínek. Ve výsledku ne každý žadatel požadovaný úvěr získá.
ruce před kufrem

Větší šance nabízejí klientům nebankovní společnosti, které poskytují například i takový finanční produkt jako je hypotéka bez doložení příjmu.

Znamená to, že nemusíte mít žádné příjmy?

V tomto případě mají šanci se žádostí uspět i žadatelé, kteří neprošli v bance. Můžou tak získat potřebnou finanční částku a uspokojit tak veškeré svoje potřeby, plány i problémy. Produkt obvykle není určený pouze na bydlení, ale i na další potřeby či dokonce vyplacení dluhů, exekucí nebo konsolidaci půjček.

Co se týká samotného názvu produktu, tak by se mohlo udát, že k získání nemusíte mít vůbec žádné příjmy. Tak to však není, protože žádná společnost vás nechce úmyslně dostat do finančních problémů a dlužnou částku bez příjmů zajisté není možné splácet a dostát tak svým závazkům.

Jde spíš o to, že nemusíte svoje příjmy dokládat tradičním způsobem, ale třeba výpisem z účtu, daňovým přiznáním a podobně. Vždy v závislosti na konkrétních podmínkách společnosti. Často je možné příjmy navýšit i spolužadatelem – spoludlužníkem.
svazek bankovek

Mnohdy nejsou problém ani záznamy v registrech dlužníků. Co je však nutností, tak tím je zástava nemovitosti, jak to již u hypoték bývá. Díky tomu můžete získat částku až ve výši 70% tržní hodnoty rodinného domu či bytu.

Doba splácení je možná až na 30 let a dluh můžete kdykoliv splatit bez sankcí.