Zabezpečte své cennosti i doma, využijte trezor


trezor, lahvičky

Když se řekne trezor, vybavíme si většinou skříňku na hotelu nebo veliké dveře v bance, jako v různých filmech. Trezor slouží pro uchování nejrůznějších cenností, většinou peněz nebo zlata, ale lze zde uschovat i jiné věci, které pro nás mají velkou hodnotu nebo význam. Lze tak vlastně uložit i osobní zbraně.
V dnešní době už trezory nejsou pouze součástí bank, kanceláří nebo hotelových pokojů. Často si je lidé pořizují i domů, stávají se tedy součástí našich příbytků a pomáhají nám chránit cennosti před nevyžádanou návštěvou.

Chcete-li si i vy některý z trezorů pořídit, pořádně si rozmyslete, co vše v něm budete uschovávat a jak moc velkou ochranu vyžadujete. Někdo chce uschovat určité věci třeba jen před dětmi, jiný před zlodějem, někteří pak potřebují mít jistotu, že jsou cennosti v pořádku třeba pro případ požáru atd.

Vaše požadavky může splnit nábytkový trezor

Jednou z nabízených variant mohou být i nábytkové trezory, které jsou pro dům ideální. Lze je ukotvit ke stěně nebo k podlaze. Pomohou ochránit nejen peníze, ale i důležité listiny, šperky nebo i léky. Vybírat můžete s velkého množství variant, konkrétně z cca 40 typů https://www.b2bpartner.cz/kancelarsky-nabytek/trezory/nabytkove-trezory/.

·        V nabídce naleznete trezory od menších velikostí až po ty větší, v rozměrech tedy od 150m x 200mm x 150mm po 860mm x  490mm x  410mm.
 
·        Volit můžete i počet polic, tedy konkrétně trezor bez polic, s jednou policí či dvěma policemi. Dalším důležitým kritériem je zámek, zde jsou k dispozici dva typy, mechanický a elektronický.
 
.        Nejdůležitější věcí, kterou musíte zvážit při výběru, je bezpečnostní třída trezoru, která vlastně ukazuje, jak moc trezor chrání a co vše je bezpečné do něho uložit. Nábytkové trezory nabízí třídy I, Z1, Z2 a Z3.

trezor, hodiny, nápoj, zbraň, peníze