Úniková hra jako báječný typ na program


Chtěli byste vyplnit váš volný čas účelově a netradičně? V tom případě si rozšiřte obzory a seznamte se s únikovou hrou Kutná Hora, která vás pořádně potrápí a současně i na nabije novou energií. Přijďte si do tajuplné místnosti ověřit, jestli vám to pálí a samozřejmě i to, jestli dokážete zvládat napjaté situace.

V této hře vám totiž bude utíkat časový limit a vy budete mít pouze omezený čas na to, abyste se z místnosti dostali ven.
zamčené dveře

▪ ZNÁTE PRAVIDLA?

Do hry se s nadšením můžete pustit ve společnosti 2 až 5 hráčů. Je na vás, koho si do týmu pozvete, aby vám hra přinesla nejen mnoho zážitků a zábavy, ale i úspěšný konec z hlediska jejího vyřešení.

Celkem máte 75 minut času na to, abyste se potrápili s danou otázkou a našli všechny schované hlavolamy v místnosti, které vám můžou pomoci posunout se o krůček blíž k vyřešení záhady. Je rovněž nutné, aby vám bylo více než 15 let, protože se jedná o nesmírně promyšlenou hru pro dospělé, která vám v každém ohledu potrápí i logické myšlení.

Na výběr máte 2 typy her. V závislosti od toho, která vám bude bližší, si můžete zvolit jednu, se kterou se vrhnete do příběhu – s odhodláním přijít na správné řešení ještě předtím, než vám uplyne čas.

▪ HRY A NÁPOVĚDY, KTERÉ VÁM POMŮŽOU

Zvolit si můžete hru, jakou je SAMARA nebo DVOJITÝ AGENT. Pokud vám jsou bližší strašidelné příběhy a jejich záhady, doporučujeme vám shlédnout film Kruh a vrhnout se do hry s názvem Samara.

Jestli však preferujete detektivní příběh, za kterým se ukrývá hádanka ohledně nějakého zmizení, hra s názvem Dvojitý agent bude tou pravou, do které byste se měli pustit.
klíč ve dveřích

Při každé hře je pro vás připravena řada nápověd, které vás povedou správným směrem a pomůžou vám odhalit nějaký důležitý detail, který by byl klíčový pro vyřešení hlavolamu.

Dopřejte si formu odpočinku, zábavy a dobře stráveného volného času tím způsobem, že si i vy zahrajete hru, ve které se hraje o únik.