S americkou hypotékou můžete na problémy zapomenout

Máte nějaké netradiční přání? Chcete vyrazit na parádní dovolenou? Anebo vám ke štěstí bude stačit, když konečně splatíte nepříjemné dluhy a budete moci klidně spát beze strachu z exekutora?
Taková přání mají společného jmenovatele v podobě potřebných penz, které zrovna nemáte po ruce. A mají společnou ještě jednu věc – účel využití potřebných peněz jen těžko napasujete na běžně nabízenou hypotéku.

dolary

Pokud jde o peníze na bydlení, na jeho rekonstrukci anebo třeba na pořízení automobilu, tak to je poměrně běžná praxe a půjček k takovému účelu je na trhu dost. Ale proč by si měl někdo půjčovat na to, aby odjel na dovolenou? Odpočinek zkrátka není v našich končinách dostatečně důležitý na to, abychom na něj získali půjčku.

V takovém případě musíte jít na celou věc od lesa. Když chcete peníze získat, tak se raději nešiřte o tom, na co je máte. A to se dá udělat jediným rozumným způsobem – sjednáním americké hypotéky.

Americká hypotéka je jediný bezúčelový úvěr na trhu, který vám umožní použít peníze na cokoli. Proto ji lidé mají tak rádi., a proto na ni narazíte v portfoliu všech finančních institucí. Nicméně není půjčka jako půjčka, a to platí i pro tu americkou.
Jistě brzy zjistíte, že pokud jde o bankovní půjčky, tak je zde mnoho faktorů, které vás v jejich získání limitují. Stačí drobný prohřešek a na peníze můžete zapomenout. To naštěstí neplatí pro nebankovní verzi americké hypotéky.

euro mince

Americkou hypotéku v nebankovní podobě můžete mít třeba i se záznamem v registru. Stačí, když požádáte o americkou hypotéku bez registru, a je to. Jestliže je váš záznam v registru malý a zanedbatelný, zkrátka pokud nijak negativně neovlivňuje vaši schopnost půjčku splácet, tak ji můžete mít. Od běžného bankovního úvěru se bude lišit jen výší úrokové míry, která může být v případě malého prohřešku skoro tak výhodná, jako ta v bance.