Postel pro mladého teenegera


Děti v dospívajícím věku je těžké něčím potěšit, protože se už tolik nenadchnou pro nepatrné maličkosti, které jim vykouzlily úsměv na tváři v době, kdy byly ještě zcela malé. Je důležité si přiznat, že mladý teeneger už vyhledává především moderní pohled na to, co se mu líbí a díky tomu, že dospívá, mění se i jeho požadavky na vybavení jeho pokoje.
Nábytek, jakým je postel byste mu měli zakoupit ještě předtím, než si začne stěžovat na to, že mu je ta předešlá malá. A pokud přemýšlíte nad volbou, která by mu udělala radost nejen svou velikostí, ale i designem, rozhodně se podívejte na nabídku dětských vyvýšených postelí, které milují všechny dorůstající děti.
mladá dívka

Více prostoru pro jeho potřeby a aktivity

S přibývajícími lety upadá i dětská potřeba vlastnit nespočet hraček a prvků určených ke hře. Vaše děti se jistě her zcela nezbaví, ale je pravdou, že čím jsou starší, tím více vyhledávají mnoho podob a místa na to, jak si jich užít.
Díky vyvýšené posteli budou mít v dětském pokoji daleko více prostoru k umístění jejich oblíbených věcí, her, ale i pro návštěvy jejich kamarádů.Prostor pod ní můžete využít chytře, a to tím způsobem, že pod ní umístíte skříň, komodu, psací stůl a židli.
➔ Koutek, který bude určený ke vzdělávání potřebuje každé dítě a není nad to – poskytnout mu prostředí, které bude pro něho příjemné, moderní a účelové z hlediska ušetřeného místa.
dětské vyvýšené postele

Bezpečí a stylová varianta lůžka

Každé dítě se čas od času potřebuje někam schovat a mít jistotu, že je v bezpečí a má své soukromí. S variantou vyvýšené postele bude i vaše dítě spokojené a mít své místo, které je určené k odpočinku, dostatečně soukromé. O bezpečí se rovněž nemusíte obávat, protože je každá postel vybavena zábranou před možným pádem na zem.
Poskytněte tedy i vy vašemu dorůstajícímu dítěti takové vybavení do jeho pokojíčku, které v jeho období růstu ocení a současně ho i potěší.