Očaruje vás svými triky


Oslava narozenin nebo svatba jsou události, které se nedějí každý den. Mělo by se jednat o akce, které by měly být výjimečné a každý z přítomných by si je měl užít. To však neznamená nakoupit pouze velké množství alkoholu, případně pustit do jukeboxu několik písniček, ale i něco navíc. Lidé při takových příležitostech chtějí zažít něco, co pro ně není úplně běžné. A pár piv si při poslechu oblíbených písniček dá občas skoro každý. Proto na mnoha oslavách nechybí ani nějaká ta kulturní vložka, například v podobě kouzelníka.
karta před obličejem

Kdo ale čeká někoho jako byl slavný Houdini, asi budete trochu zklamaní. Dnešní mistři magie předvádějí trochu jiná čísla, než je přeřezávání asistentek na půl nebo dostávání se z pout, alespoň tedy na večírcích ne. Současní eskamotéři mají v rukávu přeci jen trochu veselejší triky, které mohou představit i dětem. Jedná se tedy o zábavu, která dokáže zaujmout všechny generace. V případě, že se jedná o opravdu dobrého kouzelníka, stačí mu ze začátku ukázat pár triků a hned je publikum jeho.
kouzelnický trik
Najít dnes kvalitního iluzionistu by neměl být velký problém, zvláště tedy díky internetu. Každý, kdo by měl o tento druh služeb zájem, by se měl soustředit hlavně na reference od zákazníků. Samozřejmě, je možné si objednat i slavného kouzelníka, který se párkrát mihl i v televizi, ale v takovém případě je nutné připravit se na to, že jeho gáže nebude patřit zrovna mezi nejnižší. Ti nejlepší v republice si účtují i několik desítek tisíc za jedno představení, což rozhodně není málo. Navíc jsou mnohdy zarezervovaní na několik měsíců dopředu, takže je sehnat je skutečně velký oříšek. Ovšem i méně známí iluzionisté jsou dobří, a navíc jejich služby nestojí ani zdaleka tolik peněz. A obvykle předvedou podobné či zcela totožné triky, které předvádějí jejich slavnější kolegové.