Levné svatební šaty


Také dědictví se každý nedočká, protože nemá po kom. https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DuIarhCkZr0k Takže člověk tak nějak žije od koruny ke koruně a když náhodou něco naspoří, tak počítá s tím, že si může zajet na dovolenou, nebo třeba se jen tak někde týden poveselí.
Korunky jsou uložené, člověk spokojený a bum. Přijde nějaká nečekaná událost a je zase po penězích. Může to být cokoli, od prasklého vodovodního potrubí až po explozi kotle. Ona si ta smůla už něco vždycky najde. Člověk si zoufá, ale zaplatí, protože ví, že musí. A do toho všeho ještě přijde dcera, že se musí vdávat.
Svatební kytice
Když se pak rodič dívčiny probere z kómatu, do kterého jej ta veselá novinka dostala, začne mít starosti. Na hostinu se ještě rezervy najdou i na další věci, ale s oděním to bude horší. To nestojí zrovna pakatel. Holka by sice mohla mít u oltáře po mámě nějaké tepláky, ale nebude to kapánek nevkusné? Nebude, tepláky jsou to ještě hezké, na nich jen tři, nebo možná šest záplat, takže to půjde. Bude to muset jít.
Člověk se usmívá, když si představí nevěstu takto vymóděnou, ale když ono se opravdu nedalo nic dělat.
Dalo. Není třeba aby měla Márinka, Věruška či Hermenegilda šaty úplně nové za desítky tisíc. Výprodej svatebních šatů Prahanabízí svatební odění mnohem a mnohem levněji. Není třeba si ani brát půjčku, ani vyloupit banku.
Nevěsta v autě
Výběr je skutečně veliký, člověk, zvláště paní a dívky, zde neví, kam s očima. A tak je možno vybírat a přebírat a zkoušet a testovat. Ne každý má však vkus, a ne každý dokáže odhadnout co a jak. Nuže, není třeba módní stylistky, zde jsou zkušené pracovnice, které již ví svoje a dokáží vybrat šaty tak, aby seděly na skutečně každé dívence. Tedy i takové, jejíž tělesné proporce jsou, řekněme slušně, dosti nezvyklé.
Každá si zde najde to, co potřebuje a v čem se bude cítit dobře. Protože to bude v ten slavný den nejvíce důležité a bude se na to vzpomínat po celý zbytek života.