Když už zábavný program, tak ať je na úrovni


Vyhýbat se ve vašem volnu aktivitám, které vám přinesou úsměv na tváři a spokojenost z hlediska odpočinku, byste rozhodne neměli. Je přece tolik způsobů k tomu, jak si dopřát relax, adrenalin a zábavu v jednom, že by byla škoda jich pouze přehlížet. Jestli toužíte především po tom, být se svými nejbližšími a dobře se u toho bavit, neváhejte se zúčastnit laser game lazerfunpraha.cz a rezervujte si na tuto populární hru volný termín s předstihem.

DSC_0208

Odolat jí se vám rozhodně nepodaří

Možná vás představa střílení ze zbraně na vaše protivníky nijak zvlášť neláká, ale věřte, že realita je mnohem zábavnější a o dobrodružství nebude nouze. Smát se budete prakticky v průběhu celé hry, protože je její průběh nejen dynamický, ale i akční a zaměřený na prožití zábavních okamžiků.
Vydejte se s vaší rodinou, dobrými přáteli nebo i kolegy z práce na místo, kde budete vybaveni vestou, která zachytí zásahy protihráčů, ale i zbraní, která je zcela neškodná.

  • Laserové paprsky neublíží nikomu a nejsou nijak bolestivé. Hra je z toho důvodu vhodná i pro starší děti.

Těšit se můžete na 11 her a 2 skvostné arény

V nabídce her nalezete až 11 různých typů, které se od sebe liší náročností a tématem, kterým byste si při jejich hraní měli držet. Spolehněte se ovšem na to, že každá z nich je výjimečná a nabídne vám velkou porci vzrušení.
Zahrát si jich můžete ve 2 arénách. První (a tou větší) jeLabyrint. Setkat se v něm můžete s tmavým prostředím, kdy budete hrát pouze v osvětlení, jakým je to neonové. V případě, že vás bude větší počet nadšenců, kteří se hry zúčastní, rozhodně vás tato aréna potěší a nabídne vám mnoho možností, jak si to v ní užít naplno.
labyrint (33)

Aztécké chrámy jsou názvem druhé arény, ve které byste si hru neměli nechat ujít. Je zvláštní a o to více lákavá i díky tomu, že je zčásti situována do venkovních prostorů, kdy se můžete podívat do takzvané džungle a ukrýt se tak nejen na zemi.
Přijďte si i vy vyzkoušet alespoň jednu z her, které jsou v nabídce a vezměte s sebou všechny, kteří si chtějí jejich volný čas užít tak, aby měli na co vzpomínat.