Jaké kamarádky si vybírat?

Rodinu si nevolíme, to je všem nad slunce jasnější. V čem však máme svobodnou ruku, je volba našich kamarádů, bez kterých se žít nedá. V případě žen, je však výběr kamarádek poněkud složitější a zdlouhavější. Jaké typy žen, byste však měly po svém boku mít?
objetí přítelkyň

Jednu milujete nadevše, tu druhou spíše litujete

V každém okruhu přátel se najdou 2 osoby, které se od sebe značně liší.
1.    Jednu z nich pokládáte za vámi nejbližší bytost, která vás ve všem podrží, pochopí, poradí vám a naslouchá každému vašemu slovu – v dobrém i ve zlém. Mít takovou kamarádku byste rozhodně měly, protože není větší vzácností než to, že nejste na nic samy.
2.    Ta druhá je zase na straně ženy, díky které si zvedáte vaše sebevědomí a pocit, že jste někde selhaly nebo máte něčeho dostatek, je díky její přítomnosti a situaci, ve které se nachází – v okamžiku pryč. A věřte tomu, že ji má každá žena, i když sebe a okolí bude přesvědčovat o tom, že tomu tak není.
děvčata na lavičce

Kamarádky do pohody

Pak je tady skupina kamarádek, které možná nejsou dobré v tom, poslouchat vás, ale zato jsou fantastickými společnicemi na dny, kdy se toužíte pobavit a užít si den naplno a s úsměvem na tváři. Řadí se mezi ty bezstarostné, zpravidla svobodné a bez závazků, díky kterým čas od času vypnete a dopřejete si ten slastný pocit pohody a zábavy.
A právě takové, je vždy dobré najít a mít jich pořád po ruce.

Ženy, které si na přátelství pouze hrají

Existuje skupina žen, které přátelství pouze předstírá. Jestli pozorujete, že ve vašem okruhu blízkých lidí minimálně jednu takovou máte, raději se jí vyhýbejte obloukem. Je dost možné, že vše, co vypustí z pusy na vaší adresu, pravděpodobně nebude myslet vážně. Taktéž využije i vaši důvěru, kterou vůči ní máte a informace, které jí sdělíte použije pro potřebu vás pomluvit kamkoliv se pohne. A takové „Baby Jagy“ určitě ve vašem životě nepotřebujete!