Dům za hubičku


Sháníte vlastní bydlení? Trápí vás vysoké ceny, které si nemůžete dovolit? Chtěli byste bydlet pod vlastní střechou co nejdříve?
Udělejte to tak k, jako na západě! Tam podobnou situaci lidé řeší pořízením mobilního domu!
Mobilheim je na západ od nás běžně rozšířeným typem bydlení. Jedná se o život v malém domku bez pevných základů, ve kterém vám rozhodně nebude chybět nic z komfortu, na který jste zvyklí. Dům má vnitřní dispozice i velikost stejnou jako malý městský byt v paneláku, nicméně bude jen a pouze váš a bude stát na vašem vlastním, či případně na pronajatém pozemku. Budete tak bydlet mezi vlastními stěnami, a bez obtížných sousedů i drahého pronájmu.
hra o bydlení
Investice do vlastního bydlení se jednoznačně vyplatí. A to i v případě, kdybyste na jeho pořízení potřebovali hypotéku. Nicméně mobilheim je lepší než hypotéka, protože bude váš hned, za přijatelnou cenu, a nebudete se muset celé roky strachovat, že o něj nakonec přijdete.

Kolik stojí vlastní mobilní dům?

To je otázka, která je při rozhodování o tom, jaké bydlení si pořídit, naprosto zásadní.
Jen málokdo je tak zámožný, aby si mohl dovolit koupit byt anebo stavět dům bez půjčky, třeba z vlastních úspor. Jenže čekat, než našetříte dostatek peněz, také nemá smysl – komu by se chtělo stěhovat do vlastního v důchodu?
šnečí ulity
A zatížit se drahou hypotékou, to je nejen nevýhodné, ale také velmi riskantní. Nikdy totiž nevíte, co se v budoucnosti může přihodit. A když nebudete schopni své dluhy splácet, o bydlení přijdete.
To vám u mobilního domu nehrozí. Tato stavba bez pevných základů je finančně dostupná, prostě proto, že je malá, a nemá ani základovou desku. Pořídíte ji zhruba za milión, ovšem konkrétní suma závidí na tom, jak moc budete nároční, anebo naopak.
V každém případě se jedná o bydlení, které si může dovolit koupit opravdu skoro každý.