Díky únikové hře se jistě skvěle zabavíte

Máte rádi dobrodružství, napětí, adrenalin a rádi si ověříte vlastní schopnosti? Tato zábava je přímo pro vás!

Co jsou únikové hry?
Únikové hry jsou na velkém vzestupu, především kvůli svému principu. Ten nutí hráče zapojit mozek v úplně jiné rovině, než na co jsou všichni zvyklý z běžného života.
duchové v místnosti
O co ve hře jde?

Při únikové hře si ověříme své logické myšlení, dále také zjistíme, jak dokážeme reagovat pod tlakem a v neznámém prostředí. Je to vynikající aktivita pro skupinu přátel, kolegů (kdy nám skvěle poslouží jako místo pro teambuilding, při kterém se spolupracovníci naučí mezi sebou skvěle spolupracovat), ale také pro rodinu.
Tvorba „dobrodružství“

Když se podíváme detailněji na samotné únikové místnosti, tvorba samotné aktivity není jednoduchá. Musí se najít správné „pozice“,vymyslet pravdivý příběh ale také falešné stopy. Pokud toto máme zařízené a vymyšlené, zbývá už „jen“ realizace.
Druhy a cíl únikových her

Na výběr máme ze spousty typů her. Od poklidného hledání a řešení hádanek, přes dobrodružné, až k opravdu strašidelným. Dále je na výběr hrát se všemi členy týmu v jedné místnosti, nebo být rozděleny do 2-3 menších skupinek, jejichž cíl je stejný, a to dostat se ven v co nejkratším čase. Jsou i různé obtížnosti od začátečníků až po nejnáročnější únikovky, které můžou být provozovány v rozsáhlých komplexech i o několika místnostech.
luštění křížovek
Je to jako droga

Pokud zkusíte první únikovou hru, budete si chtít zahrát všechny a jestli jste opravdu soutěživý typ vaše nároky na náročnost se budou zvyšovat a velkou zábavu Vám přinese hlavně pocit, že překonáváte sami sebe a svoje schopnosti i možnosti. Pocity, které zažijete při této hře si budete dlouho pamatovat a rádi o nich budete vyprávět svým známým, kteří s únikovou hrou nemají žádné zkušenosti. Proto neváhejte, domluvte se s přáteli a rovnou si na internetu rezervujte termín. S chutí do toho!